Wycinka i przycinanie drzew

Doskonale wiemy, jak ważna jest otaczająca nas zieleń. Drzewa w przestrzeni miejskiej mają kluczowe znaczenie – neutralizują zanieczyszczenia powietrza, obniżają temperaturę powietrza nawet o kilka stopni, produkują tlen, jednocześnie pochłaniając dwutlenek węgla. Równocześnie zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie mogą powodować chore, martwe drzewa, a także suche, obumarłe konary i gałęzie. Dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne i kompleksowe usługi związane z wycinką drzew, przycinaniem gałęzi, a także porządkowaniem terenu po pracach drzewnych. Nasi pracownicy mają niezbędną wiedzę z zakresu arborystyki, a także doświadczenie, dzięki któremu skutecznie i z powiedzeniem przeprowadzimy powierzone nam prace.

Dlaczego warto powierzyć nam prace związane w wycinką drzew?

Wycinka drzew bywa czasem konieczna, aby móc zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom danej przestrzeni. Jednak często nie jest to proste zadanie, ze względu na niewielką przestrzeń, sąsiedztwo budynków i innych drzew. Dlatego bardzo często wykonuje się wycinkę sekcyjną drzew. Ścinkę przeprowadza się etapami, zaczynając od gałęzi, stopniowo ścinając pień, aż do gruntu. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość przeprowadzenia wycinki drzewa znajdującego się w bliskim sąsiedztwie budynków, przy drogach, a także na cmentarzach lub w pobliżu linii energetycznych.

Czasem wycinka nie jest konieczna, a w zupełności wystarczą podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Warto przeprowadzać je systematycznie, aby zminimalizować ryzyko chorób drzew, a także zmniejszyć ryzyko łamania się konarów podczas wiatrów o dużym nasileniu. W ramach oferowanych usług wykonujemy przycinanie gałęzi, usuwamy niebezpieczne, suche konary, przerzedzamy i zmniejszamy korony drzew.

Coraz częściej w okolicach Łodzi i Warszawy występują groźne nawałnice, burze z silnym wiatrem, a także trąby powietrzne. Niestety wiele drzew przegrywa z żywiołem, łamiąc się niczym zapałki. Zajmujemy się również wycinką wiatrołomów, a także wykrotów będących efektem groźnych wichur.

Dowiedz się więcej na temat naszych usług – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Udzielimy wszelkich informacji dotyczących wycinki drzew, a także podamy szacunkowy koszt usługi. Każde zlecenie traktowane jest indywidualne. Usługi świadczymy na terenie woj. łódzkiego, mazowieckiego i pozostałych regionów Polski.

USŁUGI

Nasza Oferta

 

Usługi świadczone przez Nas są kompleksowe i obejmują zarówno projektowanie, dostawę sprzętu, montaż, rozbudowę, modernizację a także serwis i konserwację.

Dane kontaktowe

Siedziba główna:

Spec-Clean

Rokiciny 86

97-221 Rokiciny

tel: +48 608-062-585

biuro@spec-clean.pl

Dane kontaktowe

Biuro w Warszawie:

Rodziny Ulmów 24/9

02-777 Warszawa

tel. (22) 273-00-70

warszawa@spec-clean.pl

Formularz kontaktowy