fb
tel
linkedin

Prace remontowe i wykończeniowe

Planujesz remont domu, a może finiszujesz budowę nowej inwestycji? Firma Spec-Clean oferuje profesjonalne usługi remontowe oraz wykończeniowe. Działamy elastycznie i dopasowujemy naszą ofertę do wymagań Klienta. Świadczymy kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Wykonujemy prace remontowe zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowych, jak i przemysłowych. Specjalizujemy się również w malowaniu i renowacji elewacji z kamienia, cegły, a także tynkowanych.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? W Spec-Clean pracują wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i narzędziami. Dzięki temu przeprowadzamy wszelkie prace remontowe szybko i sprawnie. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu i zależy nam na zaufaniu Klientów. Dlatego wszystkie powierzone nam prace remontowe będą wykonane z największą precyzją, tak by remontowane wnętrze wyglądało estetycznie przez długi czas, było funkcjonalne i bezpieczne. Decydując się na usługi naszej firmy, możecie być pewni, że wszystkie prace remontowe zostaną wykonane w ustalonym terminie.

Oferujemy szeroki wachlarz usług – od kosmetycznego odświeżenia ścian i malowania, przez wykonywanie ścianek kartonowo-gipsowych, montaż podłóg, montaż płytek na ścianach i podłodze, tapetowanie, montaż sufitów powieszanych, systemów oświetleniowych, gładzi gipsowych i wielu innych. Każda inwestycja wyceniana jest indywidualnie – w zależności od zakresu przeprowadzanych prac i wykorzystywanych technik. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu prac remontowych możemy podjąć się realizacji nawet najbardziej nietypowych projektów.

Szybkie i profesjonalne remonty domów i mieszkań

Czasem potrzebny jest generalny remont domu lub mieszkania, a czasem należy przeprowadzić tylko delikatne odświeżenie wnętrz. Niezależnie, jaki zakres prac remontowych mamy zrealizować – czy konieczny jest remont od podstaw w zakupionym przez Ciebie domu, czy może potrzebujesz wprowadzić zmiany we wnętrzu swojego mieszkania, lub po prostu przydałoby się odświeżenie ścian – dopasujemy naszą ofertę, dobierzemy dogodny termin i zaproponujemy atrakcyjną cenę. Nie masz czasu na zakup materiałów? Nie musisz się już o to martwić, nasi fachowcy wszystkim się zajmą. Podczas prac remontowych używamy najlepszych materiałów, które zapewnią doskonałą jakość wykonania, trwałość wykonanych prac, a także estetyczny wygląd.

Remont ciągnący się w nieskończoność? Ze Spec-Clean będziesz zaskoczony, jak szybko przeprowadzimy prace remontowe w Twoim domu, firmie lub mieszkaniu. Nasz zespół tworzą rzetelni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Wybieramy najlepsze materiały, stosujmy nowoczesne technologie, abyście mogli cieszyć się pięknym wnętrzem domu przez wiele lat.

Prace remontowe – Łódź, Warszawa

Siedziba naszej firmy znajduje się w Rokicinach w województwie łódzkim, pomiędzy Łodzią a Tomaszowem. Nasze biuro znajduje się również w Warszawie. Usługi remontowe wykonujemy zarówno na terenie województwa łódzkiego, jak i mazowieckiego. Dlaczego warto wybrać firmę Spec-Clean?

  • Działamy kompleksowo – niezależnie od rozmiaru i stopnia zaawansowania prac remontowych, nasi fachowcy wszystkim się zajmą.
  • Jesteśmy terminowi – w naszym planie wszystko jest dopięte na ostatnio guzik. Nie ma mowy o opóźnieniach, czy przerwach w wykonywaniu prac.
  • Jesteśmy profesjonalistami – naszej firmie możesz zaufać i powierzyć nam remont domu lub firmy. Wykonamy wszystkie niezbędne prace z największą starannością i dbałością o każdy szczegół.
  • Używamy najlepszych materiałów i nowoczesnych technik – dysponujemy najlepszymi maszynami i narzędziami, dzięki którym możemy jeszcze lepiej i sprawniej przeprowadzić remont lub renowację mieszkania.

Chcesz dowiedzieć się, jaki będzie koszt remontu Twojego domu? Skontaktuj się z nami – wykonamy wstępną wycenę, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy dogodny termin.

 

Siedziba główna Spec-Clean

Rokiciny 86

97-221 Rokiciny

Tel.: +48 608-062-585

biuro@spec-clean.pl

Biuro w Warszawie:

Rodziny Ulmów 24/9

02-777 Warszawa

tel.: (22) 273-00-70

warszawa@spec-clean.pl

USŁUGI

Nasza Oferta

 

Usługi świadczone przez Nas są kompleksowe i obejmują zarówno projektowanie, dostawę sprzętu, montaż, rozbudowę, modernizację a także serwis i konserwację.

Dane kontaktowe

Siedziba główna:

Spec-Clean

Rokiciny 86

97-221 Rokiciny

tel: +48 608-062-585

biuro@spec-clean.pl

Dane kontaktowe

Biuro w Warszawie:

Rodziny Ulmów 24/9

02-777 Warszawa

tel. (22) 273-00-70

warszawa@spec-clean.pl

Formularz kontaktowy