fb
tel
linkedin

Prace alpinistyczne na terenie Łodzi i Warszawy

Odpowiednie zabezpieczanie i konserwacja budynku niejednokrotnie wymaga przeprowadzenia prac na wysokościach. Wówczas warto zaufać specjalistom, którzy mają w tej kwestii wieloletnie doświadczenie. Decyzja o zatrudnieniu profesjonalnej firmy, która wykona prace alpinistyczne, to także gwarancja bezpieczeństwa od pierwszych, do ostatnich minut działań W Spec-Clean łączymy najwyższą dokładność wykonywanych usług z dbałością o bezpieczeństwo. Planując przeprowadzenie prac alpinistycznych na posesji prywatnej lub budynku firmowym, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bogata oferta prac alpinistycznych

Jeśli wybrana lokalizacja nie daje możliwości postawienia stabilnych rusztowań, z pomocą przychodzą firmy oferujące prace alpinistyczne. Metalowe konstrukcje zastępują wówczas elastyczne i wytrzymałe uprzęże linowe, które gwarantują bezpieczeństwo zarówno naszym pracownikom, jak i użytkownikom budynku.

W ramach prac alpinistycznych firma Spec-Clean oferuje m.in.:

  • mycie okien i szklanych elewacji,
  • malowanie elewacji,
  • czyszczenie balustrad, balkonów i elementów metalowych,
  • zabezpieczanie balkonów przed ptakami przy pomocy specjalnych kolców,
  • usuwanie farb i graffiti,
  • prace antykorozyjne,
  • wycinkę i przycinanie drzew,
  • montaż kratek wentylacyjnych.

Prace alpinistyczne – bezpieczeństwo przede wszystkim

Za każdym razem przystąpienie do prac alpinistycznych poprzedzamy wizją lokalną i rozmową z klientem. Dzięki temu możemy dokładnie poznać jego potrzeby i jeszcze lepiej przygotować się do działania. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zlecone zadania wykonać nie tylko dokładnie, ale również możliwie szybko. Wiemy, jak duże znaczenie ma dziś czas, dlatego nie chcemy ograniczać naszych klientów wielotygodniowymi przedsięwzięciami. Efekty pracy Spec-Clean ą widoczne gołym okiem i utrzymują się przez długi czas.  Przekonaj się o tym, skontaktuj się z nami i umów wizytę pracowników już dziś.

USŁUGI

Nasza Oferta

 

Usługi świadczone przez Nas są kompleksowe i obejmują zarówno projektowanie, dostawę sprzętu, montaż, rozbudowę, modernizację a także serwis i konserwację.

Dane kontaktowe

Siedziba główna:

Spec-Clean

Rokiciny 86

97-221 Rokiciny

tel: +48 608-062-585

biuro@spec-clean.pl

Dane kontaktowe

Biuro w Warszawie:

Rodziny Ulmów 24/9

02-777 Warszawa

tel. (22) 273-00-70

warszawa@spec-clean.pl

Formularz kontaktowy