Mycie okien w Łodzi i Warszawie

Okna to nieodłączny element każdego budynku. Nie tylko umożliwiają wpuszczenie światła słonecznego do wnętrz, ale także pomagają w zachowaniu proporcji konstrukcji i poprawiają jej wygląd. Aby tak się stało, okna muszą być jednak czyste. Doskonale wiemy o tym w Spec-Clean, dlatego zatrudniamy specjalistów w myciu okien. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, której możesz zlecić mycie okien w Twoim domu, firmie lub innym budynku, sprawdź naszą ofertę.

Kompleksowe mycie okien

Pracownicy Spec-Clean mają wieloletnie doświadczenie zarówno w myciu tradycyjnych okien, jak i w pracach wysokościowych. Naszym klientom oferujemy zatem:

  • mycie okien w wolnostojących domach jednorodzinnych lub szeregowcach,
  • czyszczenie szyb i elementów okiennych w blokach mieszkalnych i wieżowcach o różnej wysokości,
  • dbanie o czystość okien w siedzibach firm i korporacji,
  • mycie wielkoformatowych witryn reklamowych i przeszklonych wind,
  • dbanie o czystość elewacji pokrytych szkłem (oraz usuwanie i ochronę ścian przed graffiti)
  • i wiele więcej.

Nasze usługi są dopasowane do różnorodnych potrzeb, a także do specyfiki pielęgnowanego budynku. Wiemy, że okno to nie tylko szyba, ale także pozostałe elementy konstrukcji, takie jak rama, zawiasy czy zdobienia. Decydując się zaufać Spec-Clean, możesz być pewien, że Twoje okna zostaną umyte najlepiej, jak to możliwe.

Podczas mycia okien korzystamy z nowoczesnych metod i urządzeń, które gwarantują pozostawienie szyb bez zabrudzeń i smug. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. To dlatego nasi pracownicy są dokładnie przeszkoleni z zakresu prac na wysokościach oraz zasad BHP.

USŁUGI

Nasza Oferta

 

Usługi świadczone przez Nas są kompleksowe i obejmują zarówno projektowanie, dostawę sprzętu, montaż, rozbudowę, modernizację a także serwis i konserwację.

Dane kontaktowe

Siedziba główna:

Spec-Clean

Rokiciny 86

97-221 Rokiciny

tel: +48 608-062-585

biuro@spec-clean.pl

Dane kontaktowe

Biuro w Warszawie:

Rodziny Ulmów 24/9

02-777 Warszawa

tel. (22) 273-00-70

warszawa@spec-clean.pl

Formularz kontaktowy