Mycie dachów, kostki, parkingów, ogrodzeń

Mycie kostki brukowej i mycie dachów – czystość i bezpieczeństwo, o którym warto pamiętać

Mycie kostki brukowej czy mycie dachów to konieczność, jeśli chcesz, by Twoja nieruchomość cieszyła oczy Twoje, Twoich bliskich czy klientów. W końcu czysty dom, firma i ich otoczenie to nasza najlepsza wizytówka.
Jeśli szukasz niezawodnej metody na trwałość swojego dachu, parkingu czy podjazdu, to właśnie ją znalazłeś – mycie kostki brukowej to obowiązkowa czynność, którą trzeba wykonywać regularnie. Naprawa nagromadzonych zniszczeń w wyniku zaniedbania jest dużo kosztowniejsza i bardziej stresująca niż systematycznie utrzymywany porządek. Natomiast jeśli chodzi o mycie dachów to zawsze bardziej opłaca się regularne dbania niż wymiana całej dachówki. O myciu dachów powinno się pamiętać, ponieważ nagromadzone na dachu przeróżne zanieczyszczenia mogą także stanowić realne zagrożenie.

Regularność jest najważniejsza

Mycie dachów jest bardzo ważne, ponieważ naloty, liście, gałęzie, a także mchy i porosty regularnie kumulujące się, zanieczyszczają go i mogą powodować trwałe uszkodzenia. Nieważne z czego masz wykonany dach: z blachy, gontu, betonu, czy z dachówek ceramicznych – każdy materiał wymaga również impregnacji. Jeżeli jednak Twój dach już wymaga naprawy, poszukaj firmy, która dodatkowo zaoferuje konserwację.

Czysta kostka czerwonym dywanem dla Twojego domu i firmy

Mycie kostki brukowej podobnie jak mycie dachów może zaskakująco pozytywnie wpłynąć na estetykę Twojego podwórka. Na jej powierzchni gromadzą się: piasek, pył, nalot z roślin, drobne chwasty, zacieki, ślady opon, plamy po oleju czy pozostałości po pracach remontowych a także osady z roślin i zanieczyszczenia z pojazdów. Jest bardzo nadwyrężona z powodu konkretnej eksploatacji, dlatego tak pomocne może okazać się zdecydowanie się na mycie kostki brukowej. A jeśli kostka brukowa, to również parkingi. Ich powierzchnia jest dużo większa, więc mycie kostki brukowej samemu może być bardzo uciążliwe. Wybierz więc firmę, która korzysta z środków myjących, które dadzą dobre rezultaty, ale nie zniszczą powierzchni i będą dobre dla środowiska.

O czym jeszcze pamiętać, kiedy decydujesz się na mycie dachów lub mycie kostki brukowej?

Po pierwsze, wybierz firmę, która ma przynajmniej piętnastoletnie doświadczenie w myciu kostki brukowej i myciu dachów. Koniecznie musi posługiwać się nowoczesnym sprzętem, którym w pełni będzie dysponować, a nie będzie wymagać przygotowania czegoś od Ciebie. Idealnym rozwiązaniem będzie, jeśli jej siedziba będzie się znajdować w centralnej Polsce i dojazd do każdego miasta nie będzie stanowić dla niej problemu. Na koniec firma oferująca mycie dachów czy mycie kostki brukowej powinna mieć filozofię równoważności doczyszczenia powierzchni z zachowaniem jej w najlepszym stanie.
Taką właśnie firmą jest Spec-Clean. Wieloletnie doświadczenie, wyszkoleni specjaliści, a także indywidualne podejście do każdego Klienta to cechy, które zdecydowanie wyróżniają nas na rynku. Spec-Clean swoje usługi, takie jak np. mycie kostki brukowej czy mycie dachów, oferuje w Warszawie, Łodzi, a także na terenie całej Polski. Zlecając nam pracę możesz być pewien, że mycie kostki brukowej i mycie dachów zostanie wykonane szybko, sprawnie i z dokładnością.

Mycie kostki brukowej, czyszczenie ogrodzenia i parkingów

Na wygląd budynku wpływa wiele czynników, jednak aby zadbać właściwie o estetykę danej nieruchomości, kluczowe jest systematyczne czyszczenie kostki brukowej, a także mycie elewacji budynków. Firma Spec-Clean oferuje kompleksowe czyszczenie kostki brukowej, a także ogrodzeń oraz małe architektury. Realizujemy mycie kostki brukowej, z której wykonane są alejki, parkingi, podjazdy — zarówno w pobliżu domów mieszkalnych, budynków firm, jak i w przestrzeni publicznej. Dlaczego warto zdecydować się na usługi Spec-Clean? Wykonujemy usługę czyszczenia kostki brukowej od kilkunastu lat — dzięki temu mamy duże doświadczenie, a także wiedzę, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy terminowi, rzetelni i dokładni — dlatego powierzając nam czyszczenie kostki brukowej na swojej posesji, możecie być pewni, że kostka brukowa lub ogrodzenie będą znów doskonale się prezentować. Usługę czyszczenia kostki brukowej realizujemy najczęściej na terenie Warszawy, Łodzi, a także innych miejscowości województwa mazowieckiego i łódzkiego, jednak naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski.

Dlaczego czyszczenie kostki brukowej jest takie ważne?

Wraz z upływem czasu i w wyniku eksploatacji na powierzchni kostki brukowej mogą powstawać różnego rodzaju przebarwienia i zabrudzenia. W zacienionych miejscach najczęściej kostkę brukową pokrywają glony, a także mchy i porosty. W przypadku parkingów z kostki brukowej oraz podjazdów najczęstszym problemem są plamy z oleju silnikowego. Nasi fachowcy dysponują odpowiednią wiedzą, sprzętem i preparatami, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia z kostki brukowej.

USŁUGI

Nasza Oferta

 

Usługi świadczone przez Nas są kompleksowe i obejmują zarówno projektowanie, dostawę sprzętu, montaż, rozbudowę, modernizację a także serwis i konserwację.

Dane kontaktowe

Siedziba główna:

Spec-Clean

Rokiciny 86

97-221 Rokiciny

tel: +48 608-062-585

biuro@spec-clean.pl

Dane kontaktowe

Biuro w Warszawie:

Rodziny Ulmów 24/9

02-777 Warszawa

tel. (22) 273-00-70

warszawa@spec-clean.pl

Formularz kontaktowy